top of page

HAKKIMIZDA

Nergiz Avukatlık Bürosu, İstanbul Barosu'na kayıtlı Avukat Seren Nergiz tarafından 2021 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden bu yana müvekkillerine hem danışmanlık hem de dava takibi alanlarında dinamik, istikrarlı ve çözüm odaklı şekilde hukuki hizmet sağlayan butik bir avukatlık bürosudur. Sonuç odaklılık, hesap verirlik ve objektiflik temel hizmet ilkemizdir. Bu misyon ile müvekkillerimize ve her yeni davaya dikkatle ve büyük pencereden bütüncül olarak yaklaşarak sizlere hak ettiğiniz özel ilgiyi gösteriyoruz. 

Global ve yerli hukukun her dalında müvekkillerimizi ihtiyaçlarına en güncel çözüme kavuşturabilmek için, gün geçtikçe değişen ve artan hukuki ihtiyaçlar kapsamında, hukuki gelişmeleri ve değişen mevzuatı yakından takip etmekteyiz. Böylelikle müvekkillerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini doğru bir biçimde çözümleyerek onlar için en güncel ve kazançlı hukuki önerileri, müvekkillerimize bireysel ve kurumsal yaşamda katma değer sağlayacak şekilde üretmeyi amaçlıyoruz. 

Büromuz müvekkillerinin şahsi ve ticari menfaatlerini ön planda tutar. Uygulanabilir ve pratik çözümler üreterek, müvekkil profiline en uygun alternatifleri sunmaktayız. Bu sebeple henüz bir uyuşmazlığın bulunmadığı durumlarda, önleyici hukuk anlayışı ile, müvekkilleri başladıkları veya başlayacakları ticari veya şahsi faaliyetlerinde karşılaşmaları muhtemel sorunlarına ilişkin olarak bilgilendirerek, potansiyel riskleri minimuma indirmeyi amaçlamaktayız.

Güven, kaliteli hizmet ve müvekkillerimizin memnuniyeti, bizim için en önemli unsurlardır. Kalıcı ve güvenilir ilişkiler sağlamak için müvekkillerimiz adına takip ettiğimiz dava ve işlerin her aşamasında, değerlerimizin temellerini güven üzerine inşa ederek,  Avukatlık Kanunu ve Türkiye Barolar Birliği Avukatlık Meslek Kuralları’ndan doğan her türlü hak ve yükümlülüklere özenle riayet ediyoruz. Müvekkillerimizin menfaatlerini en yüksek düzeyde korumak için hukuk kuralları çerçevesinde mesleğe olan tutkumuzu yitirmeden her zaman profesyonel ve etik kurallara ve gizliliğe bağlı kalarak çalışıyoruz.

Günümüzün rekabetçi ve zorlu pazarında kısa teslim tarihleri ve çözümün zamanında üretilmesi müvekkillerimiz kadar hukuk büromuzun da önem verdiği bir konudur. Bu sebeple zaten günümüzde zaman zaman ağır işleyen hukuki süreçte müvekkillerimiz için  her zaman ulaşılabilir olarak en hızlı, efektif ve akılcı çözümün üretilmesini hedefliyoruz.

Nergiz Avukatlık Bürosu olarak müvekkillerimize ihtiyaç duyabilecekleri hizmeti sağlamaktan büyük memnuniyet duyarız.

avukat seren nergiz

Av. Seren NERGİZ MULLAOĞLU

Kurucu Avukat Founding Lawyer

SWANSEA UNIVERSITY, SWANSEA UK İNGİLTERE (LL.M)

ISTANBUL COMMERCE UNIVERSITY TURKEY (LL.B.)

 

Membership: Istanbul Bar Association

Native Turkish speaker and possesses a high proficiency in the English.

  • LinkedIn
bottom of page