top of page
NERGİZ AVUKATLIK BÜROSU'NA HOŞ GELDİNİZ!
NERGİZ AVUKATLIK BÜROSU global vizyon sahibi, sürekli değişen pazara uygun olarak kendini geliştiren İstanbul merkezli butik bir hukuk bürosudur. Sonuç odaklılık, hesap verirlik ve objektiflik temel hizmet ilkemizdir.

Nergiz Avukatlık Bürosu global vizyon sahibi, sürekli değişen pazara uygun olarak kendini sürekli geliştiren ve yüksek kalitede hukuki hizmetler sunan İstanbul merkezli butik bir hukuk bürosudur. Müvekkillerinin ihtiyaçlarına uygun olarak pratik, hızlı ve sonuç odaklı çözümler üreterek hukuk dünyasının karmaşık sorunlarıyla başa çıkmaktadır. Güncel kalmayı hedefleyen ve yeniliklere açık bir yaklaşımla, uygulamanın, ticaret hayatının ve akademik gelişmelerin nabzını tutan Nergiz Avukatlık Bürosu, günümüzün hukuki, teknik ve pratik ihtiyaçlarının farkında olarak, efektif, hızlı ve yerinde dava takibi ve önleyici yüksek kaliteli danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. Türk ve Avrupa hukuk sistemine hakim, deneyimli avukatları, danışmanları ve uzman teknik ekibiyle Nergiz Avukatlık Bürosu, hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki müvekkillerine en iyi hizmeti en kısa sürede sunmayı amaçlar.

На этом языке пока нет опубликованных постов
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
startup hukuku

Startup

Startup'ınız ister fikir aşamasında isterse başlamak üzere olsun, hukuki danışmanlığımız size başarılı olmanız için gereken temeli sağlayacaktır.

maslak avukat

Kurumsal

Siz işinize odaklanırken hukuk müşavirlerinizle birlikte ya da doğrudan sizlerle çalışarak şirketiniz için esnek ve uygun maliyetli destek sağlıyoruz.

maslak avukat startup hukuku

Bireysel

İhtiyacınıza göre belirlenen size özel  hukuki hizmetler sunarak hukuki meselelerinizin etkili bir şekilde çözümünü sağlıyoruz.

НАШИ УСЛУГИ

Как адвокатское бюро Nergiz, мы тесно сотрудничаем с нашими клиентами в различных областях частного права и предлагаем эффективные, быстрые и выездные судебные разбирательства и превентивные консультационные услуги сучетом их потребностей.Щелкните элемент,чтобы получить подробную информацию об услугах, которые мы предлагаем в различных областях права.

MÜVEKKİL GÖRÜŞLERİ

"Seren Hanım önleyici hukuk kapsamında yaptığı çalışmalarla şirketimizde uyum süreci oluşturmamıza destek oldu. Hızlı yanıtları, profesyonel tutumları ve çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde her zaman güvende hissettik."
bottom of page